Tekutina je pri akrylovom modelovaní vždy nevyhnutná. Liquid je tužidlo (kvapalina), ktoré eliminuje potrebu UV/LED lampy vďaka schopnosti tužidla vytvrdzovať. Vyzývame všetkých nadšencov modelovania nechtov! Už ste našli to správne tvrdidlo na akryl? Či už ste začiatočník alebo skúsený profesionál, s naším výrobkom si môžete vytvoriť dokonalé nechty bez potreby UV/LED lampy!

Poznáte to - ste uprostred modelovania akrylových nechtov a uvedomíte si, že vaša tekutina je už na konci. S nami sa vám to už nestane. Môžete si vybrať z rôznych typov tvrdidiel, či už hľadáte pomaly alebo rýchlo tuhnúci liquid. A čo je na tom najlepšie? Ponúkame tekutinu bez zápachu. môžete sa rozlúčiť s nepríjemným zápachom, ktorý je typický pre väčšinu tekutín.


Viete si predstaviť, ako rýchlo a jednoducho si môžete vytvoriť dokonalú manikúru bez toho, aby ste museli čakať, kým zaschne pod lampou? Všetko v pohodlí domova, s minimálnym zápachom a maximálnymi výsledkami. Navyše sa s našou tekutinou nemusíte obávať o svoje zdravie - je bezpečná a šetrná k vašim nechtom. Nečakajte a vyskúšajte naše tvrdidlo na akryl a

poháriky - misky ešte dnes! Objednajte si ho priamo na našej webovej stránke a my vám ho doručíme až domov. Získajte dokonalé nechty s minimálnou námahou!

Rýchle info -20%
Tvrdidlo na akryl - Liquid 100 mlTvrdidlo na akryl - Liquid 100 ml

Tvrdidlo na akryl - Liquid 100 ml

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladem
7,85 € 9,83 €
Farba Modrá
Pri akrylové modeláži je vždy nepostrádateľný liquid. Liquid je tvrdidlo (tekutina), vďaka ktorému nemusíte používať UV / LED lampu, a to…