S farebnými UV gély môžete vymýšľať rôzne kombinácie a štýly. Práve farbičky dodajú Vašim nechtom spestrenie, jedinečnosť a budú Vás rozhodne baviť. K práci s UV farebnými gélmi potrebujete mať však po ruke vždy Finish UV gél a Podkladový UV gél. Tiež je nevyhnutné nechty vždy vytvrdnúť v UV / LED lampe.

S farebnými UV gélmi môžete vytvárať rôzne kombinácie a štýly. Farby dodajú vašim nechtom rozmanitosť a jedinečnosť a určite vás budú baviť. Na prácu s farebnými UV gélmi však musíte mať vždy po ruke Finish UV gél a Base UV gél. Takisto je nevyhnutné vždy si nechty vytvrdiť v UV/LED lampe. hľadáte spôsob, ako získať dokonalú manikúru, ktorá upúta pozornosť všetkých okolo vás? Chcete, aby vaše nechty vyzerali ako z profesionálneho salónu bez toho, aby ste museli platiť veľké peniaze? Objavte náš špičkový produkt - FAREBNÉ UV/LED GÉLY.

Naše farebné UV/LED gély ponúkajú nielen širokú škálu farieb - od sýtych, trblietavých a neónových až po zdobiace a termálne gély - ale aj profesionálnu kvalitu, vďaka ktorej sa s nimi skvele pracuje. Sú veľmi husté a pružné, čo znamená, že sa ľahko nanášajú na akýkoľvek materiál - či už ide o podklad, stavebný gél alebo akrylové či polygélové modelovanie.

Predstavte si, že si vytvoríte dokonalú manikúru podľa svojho vkusu, pričom si môžete vybrať zo širokej škály farieb a štýlov. Predstavte si, že vaše nechty po vytvrdnutí doslova žiaria dokonalým leskom, ktorý poskytujú naše UV/LED gély. A čo viac? Tento lesk vydrží a vaše nechty budú vyzerať ako nové aj po dlhom nosení.

 Objavte radosť z kreativity a vyskúšajte naše farebné UV/LED gély od Nehtyprofi ešte dnes. Či už ste domáci majster alebo profesionálna manikérka, s našimi gélmi získate kvalitné materiály, s ktorými je radosť pracovať. Pretože dokonalá manikúra sa začína kvalitnými materiálmi.

Rýchle info Výprodej
Vampire UV/LED gél na nechty č. 140

Vampire UV/LED gél na nechty č. 140

Skladem
3,51 €
Farba Červená
Typy farieb Klasické
Až s radom Vampire môžete zistiť, koľko odtieňov červenej môže byť. Ak máte rada červenú farbu, je vhodné zvoliť práve tento Vampire UV/LED…