Nové a kvalitné UV gély COCKTAILS v mnohých farebných variantoch inšpirovaných svetoznámymi kokteilmi." Ste pripravení zapáliť svet svojou jedinečnosťou? Chcete, aby vaše nechty žiarili rovnako ako vy? Predstavujeme vám nový rozmer krásy - COCKTAILS UV gély! Vaše nechty budú teraz odrážať váš vkus, štýl a osobnosť už od prvého pohľadu."

"Naše COCKTAILS UV gély vás vezmú na cestu nekonečných farebných možností. Inšpirácia? Klasické koktaily známe po celom svete! Predstavte si, že objavíte paletu farieb, ktorá zahŕňa všetko od osviežujúcich citrusov až po zmyselné a hlboké tóny. Ak sa cítite odvážne, vyskúšajte naše odtiene tequila sunrise alebo mojito alebo krásne a elegantné odtiene šampanského pre tie jemnejšie chvíle.

"Naše UV gély COCKTAILS sú nielen svieže a vzrušujúce, ale aj vysoko kvalitné. Obsahujú jemné pigmenty, ktoré zabezpečujú dlhotrvajúci lesk a intenzívnu farbu. Navyše, aplikácia je jednoduchá a hladká, takže môžete experimentovať s rôznymi štýlmi a vzormi bez toho, aby ste strávili hodiny v salóne. "Pripravte sa na otáčanie hláv a obdivné pohľady. Nakupujte teraz a pripojte sa k farebnej revolúcii. Váš svet. Vaše pravidlá. Vaše UV gély COCKTAILS!"

Rýchle info -34% Výprodej
UV/LED gél na nechty Cocktails K113 - Lime 5ml

UV/LED gél na nechty Cocktails K113 - Lime 5ml

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladem
2,33 € 3,52 €
Farba Žlutá
Tento UV gél bol inšpirovaný najobľúbenejšími svetovými koktaily. Jedná sa o gél vysokej kvality, ktorého aplikácia je veľmi jednoduchá.…