WUNDER2

U nás už NOVINKA!

Túto značku už máme novo v predaji. Skúšal niekto, aspoň jeden výrobok z tejto značky? Ak nie, tak u nás budete mať túto možnosť. Príďte sa pozrieť k nám na predajňu.
Sídlo máme v Ostrave-Mariánskych horách.

A čo Vás u nás bude teda čakať? Len to najlepšie. Ukážeme Vám nové výrobky tejto dekoratívnej kozmetiky WUNDER2 a taktiež Vám predstavíme na čo slúžia jednotlivé výrobky. K dispozícii budete mať vzorček, ktorý si môžete u nás vyskúšať. Takže Vám pomôžeme s výberom ♥

Čo je to WUNDER2?

Zámerom značky je vývoj unikátnych produktov v oblasti krásy, ktoré ponúknu zákazníkom vždy niečo inovatívne a nové. Produkty Wunder2 sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou, pohodlným používaním a prekvapujúcim efektom.
Produkty inovatívne značky Wunder2 sú vysoko kvalitné produkty veľmi populárne a žiadané po celom svete. Revolučné zloženie produktov spojené s vysokou účinnosťou a komfortným používaním prinášajú vysokú spokojnosť našich zákazníkov, ktorú prinesú aj vám.

Motto
"Poskytujeme produkty, ktoré vás v reálnom živote zachráni za menej ako 2 minúty."

SVETOVÝ BESTSELLER

TOP PRODUKTY! Tie sú určite všetky, ale niektoré z nich naozaj veľmi veľmi populárne.

WUNDERBROW je nové ONE-STEP riešenie, ktoré umožňuje ženám ľahko vyplniť, definovať a formovať ich obočie v prirodzených tónoch, ktoré vydržia celé dni vďaka jeho vodeodolnosti a odolnosti proti odtláčanie. Navyše vďaka WUNDERBROW bude vaše obočie po celý deň dokonale zafixované.

Wunder2 WUNDERBROW GEL 3g - ODTIEŇ JET BLACK

COVERPROOF - Bezchybný 24 hodinový makeup. Prielom v produktoch tejto kategórie. Absolútna inovácie v zložení a dlhotrvajúce formula, ktorá doslova zmenila možnosti tekutého makeupu. Už v niekoľkých odtieňoch.

Wunder2 COVERPROOF FOUNDATION 30ml - 24-hodinový makeup

Za vyskúšajú to naozaj stojí!

Poďte si pozrieť na ďalšie výrobky a tiež odporúčam mrknúť na videá, ktoré nájdete u niektorých ponúkaných produktov.