V dňoch 5. - 6. septembra 2014 sa vo Veľtržnom areáli PVA EXPO Praha Letňany konal unikátny 18. kozmetický veľtrh a Nehtyprofi samozrejme nemohli chýbať !!! Pre tých, ktorí o tejto akcii počuje prvýkrát, sa jedná o najväčší medzinárodný veľtrh kozmetiky, kaderníctva, wellness a spa v Českej republike.

Veľtrhu sa zúčastňuje každoročne dve až tri stovky vystavovateľov a Nehtyprofi sú každoročne medzi nimi.

Na našich zákazníkov a priaznivcov sa vždy starostlivo pripravujeme a tešíme. Ani tento ročník nebol výnimkou. Naše výrobky si zákazníci a predovšetkým zákazníčky mohli doslova ohmatať a samozrejme tiež vyskúšať. Vystavená bola nielen nechtová, ale aj relaxačné kozmetika, záujemcovia mohli na vlastné ruky vyskúšať takmer zázračné pôsobenie Manikúrne rukavíc Balbcare. A v neposlednom rade bol pri výbere pomáha tiež celý tím Nehtyprofi, ktorý bol neprehliadnuteľný aj vďaka ružovým alebo čiernym trendy klobúkom.

Veľtrh prebehol vo výbornej nálade, na svetlo sveta sa ukázali najnovšie trendy v líčení, účesoch, obliekanie a samozrejme tiež v nechtovej kozmetike a celý tím Nehtyprofi týmto ďakuje všetkým návštevníkom, s ktorými mohol byť vďaka veľtrhu v kontakte.

Ak je však pre Vás Praha trochu z ruky, nezúfajte. Už teraz sa pripravujeme na ďalšiu veľtrh, a to na Moravia Beauty, ktorý prebehne v dňoch 16. - 17. mája 2015 na Výstavisku Černá louka v Ostrave.

Tešíme sa na Vás.

Váš tím Nehtyprofi