Vizitkou každej ženy sú perfektne upravené nechty. Avšak zdravé a pôvabné nechty nadelila príroda zřídkakomu. V takejto situácii na pomoc prichádza modelovanie nechtov. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na techniky modelácie a nové trendy na tohtoročnú jar a leto.


Modelovanie nechtov sa odporúča z estetického hľadiska, aby sa ženy cítili lepšie.Gélové nechty sú ideálne náhradou za tenké a lámavé prírodné nechty. V súčasnej dobe je modelovanie nechtov samozrejmosťou, rovnako ako napríklad návšteva kaderníka. Poskytuje množstvo výhod, ktoré u prírodných nechtov nedocielite. Existujú štyri základné techniky - gélové nechty, akrylové nechty, akrygelu a gél lak. Slovenské ženy si najviac obľúbili gélové nechty, ktoré sú vytvrdzované v UV lampe. Základným materiálom je UV gél na nechty, ktorý je mäkký a dobre spracovateľný. Nové farby UV gélov na nechty ponúka značka Vampire už od 89 €.

 

Gélové nechty majú veľa výhod
Veľa žien sa obáva, že prírodný necht pod vrstvou gélu nedýcha a vzniknú tak plesne.Ak je použitý kvalitný materiál, nehrozia žiadne zdravotné riziká. Kvalitné nános by mal plniť ochrannú funkciu a nemal by radikálne narušovať prírodný necht. Gélové nechty vyzerajú elegantne a podčiarknu ženskosť. Pri modelovaní sa fantázii medze nekladú.Je možné mať klasickú francúzsku manikúru, ale aj pestrofarebné nechty.

Na modeláži nechtov nie je nič zložité. Šikovné ženy si robia gélové nechty samy doma. Stačí si kúpiť precízne materiál a osvojiť si danú techniku.

 

Nehtyprofi.cz - špecialista na nechty
Internetový obchod Nehtyprofi.cz patrí medzi najväčšie online predajne prostriedkov na nechty. Môžete sa tešiť na širokú paletu produktov, ako sú akryly na nechty, akrylgely, prostriedky pre techniku P-Shine, prístroje na modelovanie nechtov, laky na nechty, nechtové tipy a ďalšie. Keď mu ste si obľúbila techniku gél lak, ponúka sa vám nová rada Amazing Gel laku 5 ml vo vysokej kvalite.