Určite to znáte..venku mrzne, nosíte ťažké tašky, doma luxujete a pracujete sa saponáty..Teď tu máme jar, takže určite budete pracovať na záhradke. Čo na to, ale povedia Vaše ruky? My Vám poviete ja správne o ne starať. ♥

Túto starostlivosť zvládnete aj doma.

RUKAVICE pri upratovaní ..

Ak budete doma robiť jarné či veľké upratovanie, tak doporučujeme používať rukavice. Všetky čistiace prostriedky vysušujú pokožku a to tak, že budete mať naozaj šupinky. Ak budete používať rukavice, tak tomu môžete predísť. Po skončení práce si ruky nakrémujte kvalitným krémom.

Tiež odporúčame urobiť masku na ruky BALBCARE. BALBCARE využíva prírodné extrakty z Tea tree, keratín, vápnik, alantoín a špeciálne polyméry. Zvláčňuje, vyživuje a spevňuje nechty a zároveň vytvára vrstvu, ktorá napomáha lepšiemu priľnutie lakov a dlhšej výdrži zdobeného povrchu.

CITRON ak ho máte doma ....

Poznáte kúzlo citróna? Ak máte na rukách škvrny od hliny, jedla či farby, tak citrónová šťava Vás škvŕn rýchlo zbaví. :)

 

OLIVOVÝ OLEJ ... ten nemusí byť len na varenie.

Tiež máte suché lakte? Olivový olej má rôzne využitie, či už na varenie, tak na kozmetiku. Môžete ho vmasírovať do pokožky, či tiež do vlasov. Na lakte je ako stvorený. Stačí jemne votrieť a uvidíte ako budete mať hebké lakte.

 

Máte unavené ruky?

Celý deň v práci, na záhradke alebo stále niečo děláte..Znáte to..i ruky sú niekedy unavené. Máme pre Vás tip ako im môžete dať tiež trochu relaxácie. Stačí ich ponoriť do vlažnej vody. Do vody ich vložte až po lakte. Tiež môžete pridať relaxačné kúpeľová soľ či nejaký olej.

 

DOMÁCE MASKA ..

Ste pre domáce kozmetiku? Niekedy je lepšie, než tá drahá z obchodu .. :)

Vyskúšajte túto masku, ktorá je naozaj lacná a jednoduchá. Budete potrebovať téglik, 10 g kafrového liehu, 10 g glycerínu a šťavu z 1 citróna. Všetky ingrediencie zmiešajte, pred každým použitím pretrepte a vmasírujte do ešte vlhkej pokožky.

Vyrobenú masť použite 1krát týždenne.

Účinok masky: jemné a vyhladené ruky

Manicure Essentials