P-Shine - Japonská manikúra
P-shine (permanent shine) - tak sa nazýva obľúbený spôsob manikúry, ktorý Vám pomôže docieliť nielen krásnych, ale aj zdravých nechtov. Tento druh manikúry vznikol pred mnohými storočiami v Japonsku. Nová história P-Shine sa však datuje od roku 1958 a názov P-Shine pochádza od rovnomennej tokijskej firmy, ktorá sa venuje výrobe produktov pre túto metódu a distribúciu technológie do zahraničia.

P-Shine manikúra sa čoskoro stala hitom po celom svete. A to predovšetkým vďaka jej priaznivému vplyvu na zdravie nechtov, ktoré navyše po úprave štýlom P-Shine vyzerajú veľmi prirodzene. Výsledok sa podobá manikúre s použitím bezfarebného laku, ale celá metóda využíva čisto prírodných produktov, ako sú včelí vosk, materská kašička, kremičitá hlinka a prášok z lastúr. Hlavným princípom P-Shine je leštenie nechtov a ich ošetrovanie týmito prírodnými výrobky.

Japonská manikúra P-Shine sa hodí pre všetkých, ktorí chcú mať svoje nechty dokonalé nielen na pohľad. Dodáva totiž nechtom vitamíny, povrchovo ich chráni, vyživuje a spevňuje, čím podporuje ich prekrvenie a rast. Preto je manikúra P-Shine vhodná aj pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty.