Ruky sú vizitkou človeka a upravené nechty sú v súčasnej dobe úplnou nevyhnutnosťou, ktorá o vás môže prezradiť oveľa viac, než si v skutočnosti myslíte. Horúcim trendom, ktorý s obľubou využívajú dámy po celom svete, ktorých prírodné nechty sú slabé, poničené a nedorůstají do požadovanej dĺžky a tvaru, sú nechty gélové. Tie nielenže vyzerajú úplne božsky, ale zároveň vydrží aj ten najnáročnejší pracovný proces. Na modelovanie nechtov už navyše nemusíte do salónu, ale môžete ju jednoducho aj doma, a za pár minút si tak vykúzliť krásne a upravené ruky.

Širokú paletu odtieňov aj pomôcok pre gélové nechty ponúka e-shop nehtyprofi.cz, ktorý sa pýši tisíckami spokojných zákazníčok, cez 900 recenzií na Heuréke, ale predovšetkým kvalitným a dostupným tovarom pre dokonalé nechty. Okrem absolútne všetkého tovaru vhodného pre úpravu nechtov, ponúka teraz e-shop novú radu vysoko kvalitných Amazing Gél lakov a to len za 89 Sk! Vybrať si môžete nielen z klasických odtieňov, ako je červená alebo nude, ale aj z výrazných a žiarivých farieb, ako je kanárikovo žltá či neónovo modrá a ružové, ktoré sú túto sezónu absolútnym hitom a k videniu boli aj na prehliadkových mólach svetových módnych domov. Ak máte rada extravaganciu a prudkú eleganciu, určite si potom vyberiete z kovových odtieňov, s ktorými hravo doplníte aj ten najjednoduchší outfit a zažiarite na najdivokejšie party leta.

Ak ste fanúšičkou červené klasiky, ale napriek tomu nerada zostávate u jedného odtieňa, rozhodne si nenechajte ujsť novú radu UV gélov na nechty Vampir, vďaka ktorej sa stanete mužskú múzou a bohyňou. Kolekcia ponúka celú škálu červených gélových lakov, ktoré z vás úplne jednoducho vykúzli sexy dračicu aj elegantnú dámu.

Ak hľadáte pre svoje nechty to najlepšie, rozhodne stavte na starostlivosť od nehtyprofi.cz. Okrem úžasné ponuky, z ktorej si iste vyberie aj tá najnáročnejšia zákazníčka, zaručuje e-shop tiež doručenie do druhého dňa, príjemné a rýchle jednanie a predovšetkým skvelé ceny za produkty tej najlepšej kvality. Za nákup nad 500 Kč sa navyše môžete tešiť na milý darček a za nákup nad 1000 Sk aj na dopravu zadarmo.