Pravdepodobne so mnou nebudete polemizovať, že nechty sú našou najvzácnejšie vizitkou. Takú, ktorú každá žena rada vyživuje a vylepšuje. Na našich nechtoch je vidieť, ako sa o seba staráme zovňajšku, ale aj celkový zdravotný stav.

Takže je kľúčové sa o ne poriadne starať, aby boli vždy ako zo "škatuľky". Niet sa teda čomu diviť, že práve preto existuje v ČR veľké množstvo nechtových štúdií, ktoré vám pomôžu so starostlivou a jemnú manikúrou.

 

Domáca starostlivosť o nechty - najlepšie

Do zveľaďovanie našich prstíkov tiež patrí rôzna nechtová pečiatky či gélové prípadne akrylové nechty. Veľakrát naozaj platí, že čím výraznejšie a ozdobnejšie, tým lepšie. Sama som sa tým holčinám divila, ako môžem vlastne s takými nechtíky pracovať - napríklad na klávesnici. Keď som to skúsila sama, tak to po pár chvíľach naozaj išlo. Ale musíte si na to zvyknúť.

Dennodenné starostlivosť o našu krásu sa nám vypláca - tak prečo neinvestovať do našich nechtov? A pokojne aj s maximálnou starostlivosťou - ktorú si samy sebe dáme najlepšie. Take dnes vám dám zopár tipov, ako sa doma venovať svojim nechtom - a to aj s gélovou / akrylovou starostlivosťou.

 

Kde som tentoraz nakupovala?

Základom je mať čisté a odmastené nechtíky, ktoré nemajú po stranách nepríjemné zádery či dokonca otvorené ranky. Pred aplikáciou špeciálnych gélových nechtov musíte mať kožičku aj samotné nechty v najlepšom poriadku. Pre tentoraz (väčšinou mením svoje obchody á polrok) som zvolila liquid produkty od predajcu Nehtyprofi.cz.

Pre začiatok som si vybrala pár prémiových gélových lakov, ktoré si môžete doma nanášať úplne sami - stačí len pár chvíľ starostlivé pozornosti a hneď máte nechtíky ako nové.

 

Čo by som vyzdvihla? CO sa mi u Nehtyprofi páči?

Objednávala som v stredu v tomto týždni - cca v 13 hodín (vrátila som sa zrovna z Pilates u nás v Pardubiciach) a druhý deň na mňa čakal balíček. TO sa mi u ostatných moc nepošťastilo, pretože väčšinou predajcovia posielajú tovaru nasledujúci deň po objednaní. Takže za toto majú rozhodne plus (nevedela som, že rozhodnú hodinou je 15.00 pre odoslanie ešte v ten istý deň - doplnenie red.).

Rovnako tak som si musela pochváliť to, že čokoľvek som si vybrala (a že tých kusov som v balíku veľkosti menšieho slona bolo veľa), tak mali na sklade. Nesľubujú teda hory doly, ale majú tovar u seba a môžu ho rovno expedovať a nikoho nebrzdí. Jediné čo by som vytkla, je trochu divokejšie vzhľad obchodu, kde som trochu tápal cez množstvo farebných bannerov. Ale s nákupom gélov a nutného príslušenstva som spokojná :)

Dievča - čo vy?

Moja čitateľky, aké máte vy skúsenosti s on-line nakupovaním gélových a akrylových lakov na nechty? Máte radi e-shopy, alebo radšej o seba necháte starať v kamennom obchode? Napíšte mi do komentárov :)

 

http://www.girlie.cz/krasa/nehty-si-zaslouzi-tu-nejvetsi-peci-vidte/