Dnes si povieme niečo o novej rade gél-lakov na nechty Amazing, ale aj o UV lakoch, ktoré vyčaria vzhľadovo perfektný nechty každej z nás!

Ruky sú hneď po našej tvári najčastejšie viditeľnou časťou tela. Však si len uvedomte, na čo všetko je používame - zdravíme s mini, slúži na gestikuláciu a podávame nimi veci ostatným. Ruky sú viditeľné de facto vždy. Spolu s nimi ale aj naše nechty! Práve vďaka tomu je potrebné dbať na ich vzhľad a upravenosť. A ak si hovoríte, že nie každé z nás matka príroda nadelila bezchybne vyzerajúce a bezproblémové nechty, nebojte ...

Upravovanie a modelovanie nechtov sa rozmohlo najmä v posledných rokoch, keď sa začal klásť väčší dôraz na celkový vonkajší vzhľad. Predovšetkým ženy, u ktorých sa tak nejako dlhší nechty predpokladajú, dbajú na ich upravenosť, nalakovanie, a pokiaľ možno na ich celkovú bezchybnosť. Ak patríte, tak ako ja, medzi ženy, ktoré bojujú s nevzhľadným povrchom a častým lámaním nechtov, tak UV gélové laky Vampire budú vaším verným pomocníkom. Ako už názov napovedá, dôraz je kladený na červenú farbu, ktorá dnes ako sa hovorí "frčí". Pod touto radou nájdete celkom 18 rôznych odtieňov červenej, ktorými nielen že budete milo prekvapení, ale zladiť jednotlivé odtiene s farbou rúžu už nebude žiadny problém. UV gélové laky navyše zabezpečí dokonalý vzhľad povrchu nechta, čo je len ďalšie plus.

Pokiaľ naopak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí sú so svojimi nechty spokojní, ale túžite po spestrenie všedného života, v rámci novej rady gél lakov Amazing budete ako ryba vo vode. Tento rad ponúka celkom na 17 rôznych farieb, ktoré nadchnú každú z nás. Navyše, gélové laky Amazing nevynikajú len širokou škálou odtieňov, ale aj sýtosťou farieb a vysokou kvalitou. Čerešničkou na torte je fakt, že obe tieto rady sú ponúkané za krásnych 89, -Sk!

Dbať na úpravu nechtov by mala každá žena, ktorá má seba sama rada. E-shop Nehtyprofi.cz patrí medzi obľúbencov českého trhu so starostlivosťou o nechty, a ide predovšetkým o spoľahlivého predajcu, čomu napokon nasvedčujú tiež hodnotenia, ktorá môžete zhliadnuť na Heuréke. Nečakajte a pozrite sa na ich stránky a ponuku produktov, a uvidíte, že nebudete môcť odolať.

http://proslecny.cz/modelaz-nehtu-s-novou-radou-amazing-a-vampire/