Mať krásne upravené ruky a nechty je nutnosťou. Však sú tiež našou vizitkou, ktorú si všimne každý. Lenže čo robiť, keď sa tie vlastné štiepia, lámu a vôbec nevyzerajú dobre? Najjednoduchším riešením je vylepšiť je umelými náhradami. Modelovanie nechtov umožňuje splniť si predstavy o pestovaných rukách aj ženám, pre ktoré sú vlastné zdravé a silné nechty nedostihnuteľným snom. Najväčšej obľube sa pritom vďaka svojim výhodám stále teší gélové nechty. Vyzerajú totiž veľmi prirodzene, a pritom premení naše ruky vo skvost.

Stále obľúbený gél
Gél je materiál odolný, pružný a tiež čiastočne priedušný, čo je dôležité kvôli zabráneniu poškodeniu vlastných nechtov a vzniku nepríjemných plesní alebo infekcií. Preto je k modeláži tak hojne používaný. Gélové nechty vydržia bez problémov bežné zaobchádzanie a stačí ich len pravidelne zhruba každé tri týždne doplniť. Navyše umožňujú aj nekonečnú variabilitu farieb a dizajnov, skvele sa napríklad doplňuje rôznymi ozdobami.

Jedinečné gél-laky
V poslednej dobe si veľkú obľubu získavajú gél-laky. Tie sa na nechty nanáša ako bežný lak, ale vydrží rovnako krásne vďaka svojmu zloženiu až tri týždne. Sú k dostaniu v širokej palete farieb, od klasických základných, cez módne kovovo lesklé až po farby s trblietkami. Samozrejme je ale dôležité vyberať podľa kvality. Produkty v najvyššej kvalite sa môže chváliť napríklad nová řadaAmazing gél-laku, ktorá je k dostaniu v e-shope www.nehtyprofi.cz a to už od 89 €.

Na rovnakej cene začínajú tiež UV gély na nechty Vampire, ktorých odtiene si zamilujete.

Spoľahlivý a zákazníkmi overený obchod
V e-shope www.nehtyprofi.cz toho ale nájdete oveľa viac. Tento obchod stavia na dlhoročných skúsenostiach a zakladá si na svoje spoľahlivosti, čo dokazuje aj viac ako 900 recenzií na porovnávacom portáli Heureka a udelený titul Overené zákazníkmi. Môžete si tu zaobstarať kompletnú výbavu pre modelovanie nechtov, od pilníkov, leštičiek, cez UV lampy, gély aj laky všetkých druhov až po ošetrujúce starostlivosť. To všetko tu kúpite vo výbornej kvalite a za príjemné ceny zároveň. Vďaka dostupnosti tovaru budete mať svoj tovar veľmi rýchlo u vás doma alebo v salóne. Pridajte sa teda k spokojným zákazníkom aj vy.