Ako si vybrať kozmetický kufrík?
Kozmetické kufríky môžete voliť podľa štýlu, veľkosti a dizajnu. Ak budete cestovať za svojimi klientkami odporúčame zvoliť XXL kufríky na kolieskach.

Vďaka tomu je cestovanie naozaj pohodlné. Všetky kufríky sú doplnené praktickými držadlami pre prenášanie a často aj kolieskami. Jednotlivé gély, laky, aj odborné vybavenie budete mať so sebou bezpečne uložené a chránené proti mechanickému aj inému poškodeniu.

 Ak chcete kufrík len ako dekoratívny doplnok do svojho pracovného kútika, tak je vhodné zvoliť veľkostne menšie kufríky.

 Ako o kufrík starať?
Občas sa stane, že zle upevníte viečko gélov a ten sa nechtiac vyleje do batožiny, a to je treba ihneď vyčistiť. Vždy je potrebné zasiahnuť v čas a nenechať kufor ďalší mesiac ležať so škvrnou vnútri.

Odporúčame nepoužívať žiadne chemické prípravky, ktoré kufríku škodia. Kufrík najprv utrite vodou s navlhčenou handričkou. Vyvarujte sa kefkám s drsným povrchom, ktoré môžu kufrík poškrabať. Nesušte kufrík nad horúcim kúrením či pri ohni.

Pokiaľ s kufríkom cestujete, je dobré ho zabaliť do priehľadnej fólie a tým môžete predísť poškriabaniu.

Aké vybavenie Vám kufrík môže ponúknuť?
Pri stredných či väčších kufríku sa Vám ponúkne väčší počet úložných priehradiek, ktoré môžete rozložiť na dve časti. Vďaka tomu môžete ušetriť veľa miest. Niektoré priehradky v kufríku možno ľahko vytiahnuť.
Ak to kufríky umožňujú, tak súčasťou balenia je popruh, ktorý môžete s kufríkom umiestniť na rameno a ľahko ho preniesť na určené pracovné miesto.

Väčšia XXL kufríky obsahujú kolieska a výsuvné madlo. Manipulácia s kufríkom je vďaka tomu naozaj jednoduchá.

Čo všetko môžete v kufríku skladovať?
Uložiť do neho môžete nielen dekoratívnu kozmetiku, ale aj pomôcky pre modelovanie nechtov napr. Farebné gély, gél laky, tekutiny, ozdoby a ďalšie potreby bez ktorých sa nezaobídete.

Ak budete voliť väčšiu kufrík, tak tie umožňujú vďaka svojmu väčšiemu priestoru uschovať UV lampu, brúsku a odsávačku.

 

Snáď Vám náš článok pomohol a veríme, že teraz zvolíte tú správnu variantu a z kufríka budete mať nielen radosť, ale bude tiež dobre slúžiť. ♥