Túžite po krásnych nechtoch, ale príroda vám v tomto smere veľa nenadelila? Nebuďte z toho smutná, vďaka špeciálnym gélovým lakom budú vaše nechty vyzerať zdravo a pevne - navyše im doprajete štýlový dizajn, ktorý umocní váš celkový look. Prečo sú gélové nechty tak obľúbené a kde zoženiete kvalitné laky za veľmi výhodné ceny, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Prečo siahnuť po "gelovkách"?
Gélové laky predstavujú malý zázrak, na ktorý nedajú dopustiť milióny žien na celom svete. Oproti bežným lakom sa líšia zložením - vďaka odlišnej konzistencii sa perfektne prispôsobí tvaru nechtu. Aplikácia je jednoduchá a s trochou cviku si nechty onedlho upravíte svojpomocne, bez toho aby ste museli dochádzať do nechtového štúdia.

Ďalšia výhoda kvalitných gélových lakov spočíva v šetrnosti voči nechtom - tie môžu dýchať, sú pevné a ohybné. Tieto vlastnosti znižujú pravdepodobnosť poničeniu počas bežných manuálnych prác.

Tip: Hitom tohto roka sú pastelové UV gély. Chybu však neurobíte ani v prípade nových NEON UV gélov, ktoré sú ako stvorené na leto. Zoženiete je od 79 €.