Na maličkostiach záleží a príkladom budiž vaše nechty. Ak na vás príroda v tomto smere trochu šetrila a nadelila vám nechty, ktoré nie sú príliš pevné a už vôbec nie zdravo vyzerajúce, budete to musieť napraviť sama. A nie je nič jednoduchšie, než si k perfektnému výsledku dopomôcť gélovými nechtami. Stačí len trocha šikovnosti, cviku a základná výbava a môžete si ich vymodelovať sama. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, akých chýb sa začiatočníčka najčastejšie dopúšťa a kde zoženiete kvalitné gély za super cenu.

Na čo si dať pozor pri modeláži?
Predpokladáme, že chcete, aby vám gélové nechty vydržali čo možno najdlhšie. V tom prípade si dajte záležať na tom, aby ste ich pred modeláž zbavila všetkých nečistôt. Odlakujte je a ľahko zpilujte tak, aby sa leskol. Medzi najčastejšie chyby patrí mastný necht, takže sa radšej dvakrát uistite, že všetok lesk po zpilování zmizol. Skvelým pomocníkom je čistiaci tekutina Primer. Ruky si cca hodinu pred modeláž neumývajte - mali by byť čisté a suché.

Môže sa stať, že vám počas modeláže zatečie gél k nechtovej kožičke - ihneď ho odstráňte (napr. Pomocou pomarančového drievka). Rastúce necht by totiž čoskoro spôsobil odchlípenie gélu, pod ktorý by sa následne dostal vzduch a vaša práca by bola na nič. Praktické je pretiahnutia gélu cez koniec nechtu tak, aby gél prekryl aj vlastný necht - vytvorí sa tzv. Kaštieľ, ktorý zamedzí prieniku vzduchu pod necht.

Bez kvalitnej výbavy nemá modeláž gélových nechtov cenu
A teraz to hlavné - ani dokonalé zvládnutie techniky modeláže nezistí, aby boli gélové nechty perfektné. Nebojte sa investovať do kvalitných výrobkov, ktoré nie sú cenovo nedostupné a vydržia výrazne dlhšie než lacnejšie výrobky nevalnej kvality.

Nakupovať môžete aj z pohodlia domova, napríklad u špecializovaného predajcu na www.nehtyprofi.cz, kde zoženiete všetko potrebné. Predajca má viac ako 900 recenzií na Heuréke a ponúka špičkové produkty za neodolateľné ceny. Populárne UV gély na nechty Vampire tu zoženiete už od 89 € a Amazing Gél lak (5 ml) tiež od 89 €.

Tak čo vy na to, vymodeluje si nechty, ktoré vám budú všetky kamarátmi ticho závidieť? Podeľte sa v diskusii o vaše skúsenosti s domácou modeláž nechtov!

článok: http://xgirls.cz/jak-dlouho-vydrzi-gelove-nehty-s-kvalitnimi-laky-a-gely-velmi-dlouho/