Ruky sú určite najlepším obrazom každej dámy. Mnohé však nemajú to šťastie mať zdravé a dlhé nechty, ktoré by ich krásu vylepšovali, ale práve naopak. Preto sa ich snažia nejako nahradiť. Niekedy obyčajný lak na nechty nestačí a okrem toho aj z hľadiska trvanlivosti sú gélové nechty tým správnym riešením.

Pri výbere gélových nechtov je veľmi dôležité si správne zvoliť modelovanie nechtov tak, aby Vám pasovali k tvaru rúk, ale aj farebne k pleti a zovňajšku. Ak sa vyberá tvar gélových nechtov nie je dobré dať užšia ani hrubšie umelé nechty oproti pôvodnému nechtovému lôžku, aby sa predišlo poškodeniu tak gélových, tak pôvodných nechtov. Pri nekvalitne spravených nechtoch sa dokonca môže stať, že sa pod ne dostanú rôzne nečistoty alebo voda, čím si môžete privodiť mnoho zdravotných problémov, preto je dôležité dať pozor na dobrý výber.

Pri nasadení umelých gélových nechtov je dôležité mať tie svoje dôkladne vyčistené a zastrihnuté na čo najkratšiu dĺžku. Ďalším dôležitým kritériom je farba nechtov, ktorú by ste si mali dôkladne premyslieť, pretože keďže sú gélové nechty oveľa trvácnejšie ako obyčajné laky na nechty, nebudú už len malým ozdobným detailom pri vašom outfitu, ale módnym doplnkom. Väčšina žien má pri zmienke o gélových nechtoch fóbiu z toho, ako dlho vydrží. Toho sa však nemusíte obávať, pretože ak si zvolíte produkty zo stránky nehtyprofi.cz, vydrží Vám pri správnom doplňovaní gélu minimálne pol roka. Tento e-shop je veľmi spoľahlivý a kvalitný, o čom svedčí spokojnosť zákazníkov. Presvedčiť sa o tom môžete napríklad aj na známe stránke heureka.cz, kde nájdete iba pozitívne hodnotenie zákazníkov, ktorí sú tento eshop veľmi chváli. To, čo by ste si v novej ponuke eshope určite mali pri výbere gélových lakov na nechty všimnúť je nová rada Amazing Gel-lakov 5 ml balenie za neuveriteľných 89 Sk! A taktiež aj nové farby UV gélových nechtov Vampire od 89 Sk, s ktorými zažiarite všade kde sa objavíte.

 

článok: http://www.bajecnazenska.cz/krasa/gelove-nehty-jak-byt-krasna/