Medzinárodný veľtrh INTERBEAUTY PRAGUE sa stal bezpochyby najvýznamnejším odborným kozmetickým veľtrhom v Českej republike. Už tradične bude zameraný na súčasné trendy v kozmetických odboroch, najmä na anti-aging, dermatokozmetiky a modeláciu postavy, wellness, relaxáciu a zdravý životný štýl. Ťažiskovými vystavovatelskými kategóriami budú opäť kozmetika, manikúra a pedikúra, starostlivosť o vlasy, vybavenie salónov, SPA centrá a prístroje na pleť a telo. Veľtrh sa koná v dvoch termínoch.

Jarné sa uskutočnil 5. 4. - 6. 4. 2013 a jesenné sa bude konať 18. 10. - 19. 10. 2013.

Sme jediným veľtrhom v Európe, ktorý svojím novým návštevníkom počas veľtrhu ponúka zadarmo starostlivosť o zdravie z rúk najväčších lekárskych kapacít v krajine v odbore prevencie rakoviny prsníka - vyšetrovanie pŕs ultrazvukom. Návštevy u nás tiež môžu zadarmo navštíviť poradňu uznávaného súdneho znalca v odbore plastickej estetickej chirurgie.

Pre návštevníkov je vždy pripravený obľúbený Hair point, kvalitné Prevencia zdravia, ale aj stretnutia s osobnosťami veľtrhu a nikdy nechýba zaujímavé prednášky.

Jednotlivé odbory sú samozrejme podporené aj súťažami profesionálov. Organizujeme Majstrovstvá SR v Nail Designu, Nail Artu, pedikúre a v Make-upe s postupmi do zahraničných súťaží. INTERBEAUTY PRAGUE hostí súťaž European Championship SPA Manicure.