1. Všetky tieto duálny lampy majú naozaj veľkú výhodu. A to takú, že nemusíte riešiť či gély sú UV alebo LED. Tieto lampy vytvrdí totiž oboje, preto názov je ,, DUÁLNE ,,

Do lampy môžete použiť všetky UV gély, LED gély a gél laky.

2. Tieto lampy sú veľmi kvalitné a to v tom, že sa neprehrievajú a tiež majú nižšiu spotrebu energie.

3. Už v ponuke máme niekoľko variantov. Určite Vás dostane bohatý výber týchto lámp.

Krásny, elegantný dizajn sa Vám bude hodiť do Vášho nechtového salónikov. Lampy obsahujú odnímateľné dno pre jednoduchú údržbu. Takže sú naozaj praktické.

4.Take sa Vám stalo, že neviete aké žiarivky si máte do lampy kúpiť? Toto už riešiť nemusíte! V lampe sú totiž LED diódy, ktoré Vám zaručí dobu svietenia, až 50 000 hodín.

5. Tiež duálny lampy majú na výber svoj výkon. Máme v ponuke s rôznym výkonom. Ovšem ak chcete lampu do salónu, tak odporúčame voliť 48W lampu. V tejto lampe už vytvrdíte gély za 5 sekúnd!

Ak budete mať lampu s výkonom 24W alebo menším, tak tam je doba o niečo dlhšia. Ale aj takto Vám tieto lampy ušetrí veľa časov.

Farebné gély sa Vám krásne vytvrdí.

6. A teraz to najlepšie. Všetky lampy majú naozaj jednoduché ovládanie. Niektoré majú veľmi prehľadný displej, kde môžete sledovať čas. Iné lampy možno nastaviť pomocou časovača. Tiež sa môžete stretnúť so senzorom :) Keď vložíte ruku, tak sa lampa sama zapne.

7. Lampy sú naozaj dobrou voľbou. Niektoré možno zložiť, takže ju môžete ľahko skladovať. Tiež sú naozaj ľahučké, takže s nimi môžete cestovať.

A čo cena?

Tak tá je tiež prijateľná. Mrknite na ponuku týchto lámp a určite vyberte tú správnu. ♥ duálny lampy tu kliknite

Nehtyprofi UV/LED lampa Flat 24 W 2v1 - Pink