Každá žena túži byť krásna a očarujúca od hlavy až k päte. Upravené vlasy, prirodzený make-up a módne oblečenie nie je všetko. Veľký dôraz je kladený tiež na úpravu nechtov. Len máloktorá žena sa môže pýšiť zdravými a krásnymi prírodnými nechtami. Alternatívou je modelovanie nechtov, ktorú ponúka nie jeden kozmetický salón. Avšak vďaka profesionálnemu vybaveniu, ktoré sa dnes dá kúpiť za príjemné ceny, si môžete nechtový salón vykúzliť v pohodlí domova.

Kvalitný nechtová štúdia si účtujú príliš vysoké ceny, kdežto lacné salóny majú často nekvalitné materiál, ktorý na nechtoch narobí viac škody ako úžitku. Ideálnym riešením je zaobstarať si vlastné príslušenstvo pre modelovanie nechtov a upravovať si nechty doma. Internetový obchod Nehtyprofi.cz ponúka pestrú škálu nástrojov pre vytvorenie dokonalých nechtov. Dôveryhodnosť a spoľahlivosť internetového obchodu potvrdzuje viac ako 900 kladných recenzií Reklama.

Potreby pre gélové nechty
Ak sa vám páči gélové nechty, potom budete potrebovať vhodné vybavenie. Kľúčovým materiálom je UV gél na nechty. Internetový obchod Nehtyprofi.cz má vo svojej ponuke bohatú paletu týchto gélov - od klasického bieleho, cez ružový, až po farebné. Veľkej popularite sa teší fosforeskujúce UV gély, pretože pestrofarebnosť neodmysliteľne patrí práve k letnému obdobiu. Nové farby UV gélov na nechty značky Vampire môžete mať od 89 €. Nezastupiteľnú úlohu hrá tiež UV lampa, v ktorej sa gélové nechty vytvrdzujú.

Populárna technikou je tiež gél lak, pričom sa špeciálny gél nanáša v tenkej vrstve na ne. K tomu je nevyhnutný Amazing gél lak, ktorý sa ľahko nanáša na prírodné i gélové nechty. Hlavnou výhodou je, že vydrží oveľa dlhšie ako klasický lak na nechty. Nový rad Amazing gél laku 5 ml vo vysokej kvalite môžete mať už za 89 Sk.

Môžete teda nahliadnuť do bohatej ponuky e-shopu Nehtyprofi.cz. Budete nadmieru spokojní s pestrosťou aj s príjemnými cenami.

http://ifirmy.cz/detail-zpravy/717-domaci-nehtove-studio-s-nehtyproficz