Docela zvláštne lakovanie, ale verte, že to naozaj funguje. Naviac Vám urobí taký ORIGINÁLNY vzor, ktorý budete mať len VY!

No nie je to super? Nikto nebude mať rovnaké nechty. Je to jednoduché a výsledok stojí za to.

A teraz čo potrebujete?

Vyberte si farebné laky podľa svojej fantázie. Laky na nechty nájdete u nás TU.

1. Stačí 2 farebné laky alebo pokojne viac farbičiek (základ bude biela)

2. Misku s vodou, pozor túto misku ušpiníte, takže voľte nejakú misku, ktorú nebudete už potrebovať: o)

3. Špajdle

4. Vatové tyčinky do uší

5. Nástroj s ostrým hrotom napr. Ceruzku

6. Podložku

A ideme na to!

Lakovanie pomocou vody
Najprv si nechty nalakujte bielou podkladovou vrstvou, farby sú potom výraznejšie a dlhšie vydrží. Ak bielu nemáte, tak podklad nemusíte mať. To je len TIP ♥

Teraz môžete prejsť k samotnému mramorovanie. Do pripravenej misky s vlažnou vodou začnite postupne do stredu kvapkať jednotlivé farby lakov. Kvapku dajte vždy do stredu tej predošlej, po roztiahnutie sa Vám na hladine vytvorí krásne farebné kružnice.

Ostrým nástrojom alebo ceruzkou urobte vzory, tak ako budete chcieť: o) Pokiaľ sa Vám obrazec páči, tak teraz ho môžete otlačiť na necht. Pozor, toto je najdôležitejšia časť.

Otočte prst smerom nadol a vložte priamo do jeho stredu. Taky je dôležitá rýchlosť, pretože čím rýchlejšie necht prejde farebným obrazcom, tým lepšie budete výsledok vyzerať. Nebudú takhle vznikať žiadne bublinky laku.

Necht sa nesmie dotýkať ani dna alebo okraje nádobky. Prst nechajte takto ponorený vo vode a druhou rukou odstráňte z hladiny prebytočný lak. S tým Vám pomôže tyčinka do uší. Potom môžete prst z vody vytiahnuť.

Prebytočný lak okolo kožičky odstráňte pomocou odlakovača a tyčiniek do uší.

A JE TO! Podarilo sa Vám to? Pošlite nám FOTO ♥

TÍM NEHTYPROFI