Čím ozdobiť svoje nechty?

Už v dnešnej dobe je veľa zdobiacich metód. Zdobiť môžete farebnými brokáty, ktoré môžete kombinovať ako s farebným gélom, tak akrylom. Zdobiť môžete leštiacimi pigmenty, nálepkou, Vodolepky, pečiatkou. Zdobiacich trendov je naozaj veľa, takže je z čoho vyberať.

Viete, aké sú najnovšie zdobiace trendy?

Zdobiace trendy sa každým rokom mení.

Teraz už máme na výber niekoľko zdobiacich metód. Módnym hitom sú leštiace pigmenty, ktoré si môžete vybrať v rôznom odtieni. Všetky takéto pigmenty nájdete v kategórii mirror efekt. Najpredávanejšie pigment nájdete pod názvom AURORA a tiež chromatic mirror, ktoré Vám vytvorí tzv. ZRKADLO.

Veľa sa tiež osvedčila pečiatkovacie metóda. Pečiatky možno kombinovať s farebnými gély a gél laky. Na pečiatkovanie budete potrebovať špeciálny hustý lak na pečiatky, tiež zdobiaci doštičku, ktorú môžete zohnať za super cenu a nakoniec silikónové pečiatka. Potom stačí vybrať motív a šup pečiatkovať.

Ste začiatočník? Ktorá voľba bude pre Vás najlepšia?

Ak začínate so zdobením, tak určite oceníte veľmi jednoduchú aplikáciu vodolepiek a nálepiek. U nás si môžete vybrať z rôznych motívov. Zaobstarať si ho tiež môžete podľa ročného obdobia a tiež si urobiť krásne letné či zimné nechtíky.

Vodolepky fungujú na rovnakom princípe ako ,, tetovačky ,, k tejto metóde budete potrebovať téglik s vodou. Potom do téglika s vodou vložte vybraný motív, počkajte cca 20 sekúnd a obtlačok vytiahnite. A teraz už stačí aplikovať Vodolepky na necht.

Veľmi obľúbené zdobenie je tiež kamienková mánia. Rôzne kamienky si môžete lacno kúpiť v prehľadnej karuselce a tiež ich môžete farebne kombinovať. Kamienky stačí vložiť do gélov a potom zapiecť. Ešte je dobré je pretiahnuť Finish. Takto sa predĺži ich životnosť.

Nezabudnite vyskúšať tiež fóliu na nechty. Fólie na zdobenie nechtov vám dovolí ešte viac rozvinúť kreatívnu prácu a ponúknuť väčšie možnosti.

Fóliu môžete prikladať na nechty po celej ich ploche, ale môžete z nej ľubovoľne vystrihnúť akékoľvek tvary či ornamenty. Z fólie môžete tiež použiť len jemný prúžok. Materiál veľmi dobre priľne a ľahko sa aplikuje na akýkoľvek podklad. V ponuke predkladáme krásne farby, lesky, aj rad optických efektov.

K tejto aplikácii budete potrebovať špeciálne lepidlo na fólie.

 

Prajeme Vám veľa úspechov a veríme, že Vás Vaše nechty budú len zdobiť. ♥