Chcete mať dlhé a farebné nechty, ale nemáte čas alebo chuť chodiť do nechtového salónu? Máme pre vás skvelé riešenie - AKRYLOVÝ SYSTEM! S našou ponukou profesionálnych výrobkov na ideálne akrylové nechty vrátane akrylových farieb a zvýhodnených súprav si môžete rýchlo a jednoducho vykúzliť krásnu manikúru priamo v pohodlí domova. Náš AKRYL SYSTEM je jedinečný vďaka širokej ponuke produktov - akrylových práškov, akrylových nechtov a ďalších akrylových nástrojov. Okrem toho náš systém ponúka aj farebné akrylové púdre pre tých, ktorí chcú oživiť svoj vzhľad a byť trendy.

Predstavte si, že si môžete vytvoriť vlastnú manikúru presne podľa svojich predstáv. Chcete mať nechty podobné gélovým, ale bez nutnosti kupovať a používať UV/LED lampu na gélové nechty? S naším systémom ACRYL SYSTEM je to možné. Môžete si vybrať z rôznych farieb akrylového prášku, od jemných odtieňov až po extravagantnejšie kombinácie.  Začnite experimentovať, tvoriť a ohromovať svoje okolie jedinečnými nechtami. Navštívte náš blog, kde nájdete množstvo tipov, trikov a inšpirácie. Pridajte sa k našej komunite a zažite radosť z dokonalej manikúry, ktorú si môžete vytvoriť sami!

Rýchle info -22% Náš Tip!
Nechtyprofi UV/LED Akrygél gél Clear 15ml

Nechtyprofi UV/LED Akrygél gél Clear 15ml

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladem
6,99 € 8,99 €
Farba Průhledná
Akrygelu clear vznikol spojením gélu a akrylu. UV / LED akrygelu mliečno ružový dodá nechtom vďaka gélu pružnosť gélu a vďaka akrylu…