Predtým, ako vyjdete von...
Poznáte ten pocit? Pripravujete sa na večierok, máte dokonalé oblečenie, dokonalý make-up a potom sa pozriete na svoje nechty a zistíte, že nie sú ani zďaleka také dokonalé, ako by ste chceli. Nastane panika. Snažíte sa nalakovať si nechty, ale lak nefunguje tak dobre, ako by mal. Šmuhy sú všade a jedna vrstva jednoducho nestačí. A na druhú vrstvu už samozrejme nie je čas. Musíte ísť. Takže vyrazíte von s nechtami, ktoré majú ďaleko od toho, čo chcete. Celý večer sa cítiš rozpačito, nemáš nalakované nechty, snažíš sa ich skryť... Poznáte ten pocit? Je to frustrujúce, však?

Potom:

Teraz si predstavte, že idete na ten istý večierok, ale tentoraz s nechtami, ktoré sú jednoducho dokonalé. Plnofarebné, lesklé a rovnomerné, bez jedinej šmuhy. A viete, čo je na tom najlepšie? Bola nanesená v jednej vrstve, v priebehu niekoľkých minút. Žiadny stres, žiadna panika. Cítite sa fantasticky. Cítite sa sebavedomo. A samozrejme, selfie s nechtami je nevyhnutnosťou. Každý vám celý večer skladá komplimenty a pýta sa, ako sa vám podarilo mať také dokonalé nechty. Znie to ako sen, však?

Riešenie:

Tento sen sa môže stať skutočnosťou vďaka novému GÉL-LAKU Excellent ONE COAT pre jednu vrstvu. S týmto lakom sa rýchlo a jednoducho zmeníte z "pred" na "po". Vďaka jeho inovatívnemu zloženiu získate plné krytie už po prvej vrstve bez šmúh. Je tiež krémový a stredne hustý, takže sa dokonale vyrovná, ale nesteká cez kožičku. To všetko je možné vďaka jeho samonivelačným vlastnostiam. Tento lak je jednoducho superhrdina pre vaše nechty. Tak prečo ho nevyskúšať a neužiť si komplimenty, ktoré na vás čakajú?

https://www.nechtyprofi.sk/gel-laky-one-coat